Wednesday 30 March 2016

Premier Division

07:30
Torpoint Athletic
1 - 3 Full time
Pelynt

Saturday 26 March 2016

Premier Division

14:30
Biscovey
4 - 1 Full time
Foxhole Stars
14:30
Edgcumbe
0 - 2 Full time
Torpoint Athletic
14:30
North Petherwin
1 - 3 Full time
Looe Town
14:30
Pelynt
P - P
St Stephen
14:30
St Mawgan
1 - 1 Full time
St Dominick
14:30
St Minver
5 - 0 Full time
Saltash United

Division Five

14:30
Boscastle Reserves
2 - 1 Full time
Wadebridge Town
14:30
Dobwalls
3 - 1 Full time
Lostwithiel Reserves
14:30
Foxhole Reserves
4 - 0 Full time
St Eval Spitfires
14:30
Lanreath
3 - 2 Full time
Week St.Mary
14:30
Liskeard Athletic
P - P
Premier Sixes Reserves

Division One

14:30
Callington Town
2 - 1 Full time
St Dennis
14:30
Gunnislake
4 - 0 Full time
Altarnun
14:30
LC Phoenix
3 - 0 Full time
Gerrans & St.Mawes United
14:30
Premier Sixes
0 - 6 Full time
Grampound
14:30
St Newlyn East
0 - 9 Full time
AFC Bodmin

Division Two

14:30
Godolphin Atlantic
P - P
North Hill
14:30
Lifton
7 - 2 Full time
Queens Rangers
14:30
St Breward
0 - 1 Full time
Veryan

Division Three

14:30
Grampound Reserves
1 - 0 Full time
Tregony
14:30
High Street
1 - 0 Full time
Gorran
14:30
Lanivet Inn
9 - 1 Full time
Pelynt Reserves
14:30
Mevagissey
6 - 3 Full time
St Merryn
14:30
North Petherwin Reserves
3 - 6 Full time
St Minver Reserves
14:30
Packhorse Athletic
0 - 2 Full time
Delabole United

Division Four

14:30
Kilkhampton
P - P
Southgate Seniors
14:30
Pensilva
P - P
St Stephen Reserves
14:30
Real Saltash
P - P
Padstow United
14:30
Roche
P - P
St Teath
14:30
Saltash United Reserves
vs
Rame Peninsula

Wednesday 23 March 2016

Premier Division

19:30
Torpoint Athletic
1 - 1 Full time
Lostwithiel

Saturday 19 March 2016

Division One

14:30
Altarnun
0 - 1 Full time
LC Phoenix
14:30
Callington Town
1 - 1 Full time
AFC Bodmin
14:30
Gerrans & St.Mawes United
16 - 0 Full time
St Newlyn East
14:30
Grampound
P - P
St Columb Major
14:30
Sticker
4 - 0 Full time
Gunnislake

Division Two

14:30
Calstock
3 - 4 Full time
St Breward
14:30
Godolphin Atlantic
1 - 1 Full time
St Cleer
14:30
Holywell / Cubert Athletic
1 - 3 Full time
Tintagel
14:30
Stoke Climsland
1 - 1 Full time
Boscastle
14:30
Veryan
4 - 1 Full time
Lifton

Division Three

14:30
Delabole United
0 - 3 Full time
Tregrehan Mills
14:30
Gorran
2 - 1 Full time
Grampound Reserves
14:30
High Street
1 - 1 Full time
Packhorse Athletic
14:30
Lanivet Inn
2 - 2 Full time
Mevagissey
14:30
North Petherwin Reserves
0 - 1 Full time
St Merryn
14:30
Pelynt Reserves
1 - 6 Full time
St Minver Reserves

Premier Division

14:30
Edgcumbe
4 - 3 Full time
Biscovey
14:30
Foxhole Stars
4 - 1 Full time
Pelynt
14:30
Lostwithiel
1 - 3 Full time
Saltash United
14:30
St Mawgan
1 - 1 Full time
North Petherwin
14:30
St Stephen
1 - 1 Full time
Looe Town

Division Five

14:30
Lanreath
4 - 0 Full time
Boscastle Reserves
14:30
Premier Sixes Reserves
P - P
Foxhole Reserves
14:30
Wadebridge Town
4 - 1 Full time
Looe Town Reserves
14:30
Week St.Mary
3 - 4 Full time
Liskeard Athletic

Division Four

14:30
Padstow United
0 - 1 Full time
Pensilva
14:30
Roche
4 - 3 Full time
Real Saltash
14:30
Saltash United Reserves
8 - 0 Full time
Kilkhampton
14:30
Southgate Seniors
0 - 3 Full time
St Stephen Reserves
14:30
St Teath
1 - 3 Full time
Rame Peninsula

Tuesday 15 March 2016

Premier Division

19:30
Torpoint Athletic
1 - 3 Full time
Foxhole Stars

Saturday 12 March 2016

Division One

14:30
Altarnun
0 - 0 Full time
St Dennis
14:30
Callington Town
4 - 0 Full time
Gunnislake
14:30
LC Phoenix
6 - 0 Full time
Grampound
14:30
Premier Sixes
3 - 4 Full time
Gerrans & St.Mawes United
14:30
St Columb Major
1 - 1 Full time
Sticker

Premier Division

14:30
Biscovey
4 - 2 Full time
North Petherwin
14:30
Edgcumbe
2 - 1 Full time
St Mawgan
14:30
Foxhole Stars
0 - 2 Full time
St Minver
14:30
Looe Town
0 - 1 Full time
Lostwithiel
14:30
Saltash United
0 - 3 Full time
Torpoint Athletic
14:30
St Stephen
8 - 2 Full time
St Dominick

Division Five

14:30
Dobwalls
2 - 1 Full time
Looe Town Reserves
14:30
Liskeard Athletic
3 - 3 Full time
Wadebridge Town
14:30
St Eval Spitfires
1 - 2 Full time
Boscastle Reserves
14:30
Week St.Mary
P - P
Premier Sixes Reserves

Division Two

14:30
Godolphin Atlantic
2 - 1 Full time
Calstock
14:30
Holywell / Cubert Athletic
2 - 0 Full time
St Breward
14:30
North Hill
3 - 1 Full time
Lifton
14:30
Queens Rangers
P - P
Boscastle
14:30
St Cleer
7 - 1 Full time
Stoke Climsland

Division Three

14:30
Grampound Reserves
2 - 2 Full time
Pelynt Reserves
14:30
Packhorse Athletic
3 - 1 Full time
Gorran
14:30
St Merryn
3 - 3 Full time
Lanivet Inn
14:30
St Minver Reserves
P - P
Tregrehan Mills
14:30
Tregony
4 - 7 Full time
North Petherwin Reserves

Division Four

14:30
Kilkhampton
2 - 4 Full time
St Dennis Res
14:30
Real Saltash
W - L
St Teath
14:30
Roche
2 - 2 Full time
Rame Peninsula
14:30
St Mawgan Reserves
2 - 1 Full time
Southgate Seniors

Wednesday 9 March 2016

Premier Division

19:30
Torpoint Athletic
P - P
Biscovey

Saturday 5 March 2016

Division One

14:30
Altarnun
1 - 1 Full time
Premier Sixes
14:30
Grampound
2 - 3 Full time
AFC Bodmin
14:30
Gunnislake
1 - 3 Full time
LC Phoenix

Division Two

14:30
Boscastle
0 - 2 Full time
Calstock
14:30
Godolphin Atlantic
1 - 2 Full time
Lifton
14:30
Veryan
2 - 1 Full time
Holywell / Cubert Athletic

Division Three

14:30
High Street
4 - 1 Full time
Tregony
14:30
Lanivet Inn
7 - 1 Full time
Grampound Reserves
14:30
Mevagissey
4 - 1 Full time
Delabole United

Premier Division

14:30
Looe Town
3 - 1 Full time
Torpoint Athletic
14:30
Pelynt
2 - 5 Full time
Edgcumbe
14:30
Saltash United
3 - 1 Full time
St Dominick
14:30
St Mawgan
1 - 5 Full time
St Stephen

Division Four

14:30
Padstow United
0 - 2 Full time
Real Saltash
14:30
Rame Peninsula
6 - 0 Full time
Kilkhampton
14:30
Southgate Seniors
3 - 4 Full time
St Mawgan Reserves
14:30
St Teath
0 - 3 Full time
Roche

Division Five

14:30
Wadebridge Town
1 - 9 Full time
Liskeard Athletic
14:30
Week St.Mary
P - P
St Eval Spitfires

Latest news

Duchy Round Up 21st May
General Duchy Round Up 21st May

All this weekends action from the Duchy League

TJ International Reserve Team Cup Final
General TJ International Reserve Team Cup Final

Lostwithiel Reserves 1-1 Foxhole Stars Reserves Lostwithiel win 5-4 on pens

Duchy Round Up 14th May
General Duchy Round Up 14th May

All this weekends Duchy league action

The Duchy League | www.duchyleague.co.uk newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe