Saturday 31 October 2015

Division Two

14:30
Boscastle
2 - 2 Full time
Stoke Climsland
14:30
North Hill
2 - 7 Full time
Holywell / Cubert Athletic

Division Three

14:30
Gorran
4 - 1 Full time
North Petherwin Reserves
14:30
High Street
2 - 2 Full time
St Minver Reserves
14:30
Pelynt Reserves
2 - 3 Full time
Grampound Reserves
14:30
Tregrehan Mills
3 - 2 Full time
Delabole United

Division Five

14:30
Lanreath
3 - 0 Full time
Lostwithiel Reserves
14:30
Liskeard Athletic
P - P
Boscastle Reserves

Premier Division

14:30
Looe Town
7 - 0 Full time
St Dominick

Division One

14:30
St Newlyn East
2 - 2 Full time
Gunnislake
14:30
Sticker
2 - 2 Full time
LC Phoenix

Saturday 24 October 2015

Division Five

14:30
Boscastle Reserves
4 - 2 Full time
Looe Town Reserves
14:30
Lostwithiel Reserves
P - P
Premier Sixes Reserves

Division Four

14:30
Kilkhampton
1 - 4 Full time
Saltash United Reserves
14:30
St Mawgan Reserves
2 - 4 Full time
St Stephen Reserves
14:30
St Teath
P - P
St Dennis Res

Division Three

14:30
Packhorse Athletic
3 - 5 Full time
Tregrehan Mills

Premier Division

14:30
Pelynt
3 - 1 Full time
St Dominick

Division One

14:30
Premier Sixes
2 - 6 Full time
St Dennis

Saturday 17 October 2015

Division One

14:30
Altarnun
6 - 3 Full time
Gerrans & St.Mawes United
14:30
Callington Town
P - P
St Dennis
14:30
Grampound
2 - 1 Full time
Premier Sixes
14:30
St Columb Major
4 - 0 Full time
Gunnislake
14:30
St Newlyn East
0 - 12 Full time
LC Phoenix

Division Two

14:30
Calstock
2 - 3 Full time
Tintagel
14:30
Godolphin Atlantic
P - P
Stoke Climsland
14:30
Lifton
0 - 5 Full time
Veryan
14:30
Queens Rangers
6 - 4 Full time
North Hill
14:30
St Cleer
1 - 2 Full time
Holywell / Cubert Athletic

Division Three

14:30
Delabole United
3 - 0 Full time
High Street
14:30
Lanivet Inn
3 - 1 Full time
Gorran
14:30
St Merryn
2 - 0 Full time
Grampound Reserves
14:30
St Minver Reserves
0 - 8 Full time
Mevagissey
14:30
Tregrehan Mills
5 - 1 Full time
Tregony

Premier Division

14:30
Foxhole Stars
1 - 2 Full time
St Stephen
14:30
Lostwithiel
2 - 1 Full time
St Minver
14:30
Saltash United
0 - 2 Full time
Looe Town

Division Five

14:30
Liskeard Athletic
3 - 3 Full time
Dobwalls
14:30
Premier Sixes Reserves
P - P
Week St.Mary
14:30
St Eval Spitfires
2 - 1 Full time
Lanreath
14:30
Wadebridge Town
4 - 5 Full time
Foxhole Reserves

Division Four

14:30
Pensilva
P - P
Rame Peninsula
14:30
Roche
1 - 1 Full time
St Mawgan Reserves
14:30
Southgate Seniors
1 - 1 Full time
Padstow United
14:30
St Dennis Res
5 - 1 Full time
Kilkhampton
14:30
St Stephen Reserves
1 - 3 Full time
Real Saltash
14:30
St Teath
2 - 4 Full time
Saltash United Reserves

Wednesday 14 October 2015

Premier Division

19:30
Torpoint Athletic
3 - 2 Full time
Edgcumbe

Saturday 10 October 2015

Premier Division

14:30
Biscovey
0 - 4 Full time
Torpoint Athletic
14:30
Looe Town
3 - 1 Full time
Foxhole Stars
14:30
Lostwithiel
3 - 5 Full time
St Dominick
14:30
North Petherwin
0 - 1 Full time
St Mawgan
14:30
St Minver
4 - 1 Full time
Pelynt

Division Two

14:30
Boscastle
0 - 2 Full time
Veryan
14:30
Calstock
3 - 3 Full time
Queens Rangers
14:30
St Breward
5 - 3 Full time
Tintagel
14:30
St Cleer
2 - 2 Full time
Godolphin Atlantic
14:30
Stoke Climsland
2 - 2 Full time
Holywell / Cubert Athletic

Division One

14:30
Callington Town
3 - 0 Full time
Sticker
14:30
Gerrans & St.Mawes United
4 - 4 Full time
St Dennis
14:30
Premier Sixes
4 - 2 Full time
Altarnun
14:30
St Newlyn East
0 - 14 Full time
St Columb Major

Division Three

14:30
Gorran
7 - 1 Full time
Delabole United
14:30
Grampound Reserves
4 - 3 Full time
Packhorse Athletic
14:30
Pelynt Reserves
0 - 5 Full time
Mevagissey
14:30
St Merryn
2 - 1 Full time
St Minver Reserves
14:30
Tregrehan Mills
2 - 1 Full time
Lanivet Inn

Division Four

14:30
Kilkhampton
0 - 7 Full time
Roche
14:30
Rame Peninsula
5 - 1 Full time
Padstow United
14:30
Southgate Seniors
0 - 4 Full time
Pensilva

Division Five

14:30
Liskeard Athletic
2 - 3 Full time
Lanreath
14:30
Premier Sixes Reserves
P - P
Looe Town Reserves
14:30
St Eval Spitfires
1 - 0 Full time
Foxhole Reserves
14:30
Week St.Mary
5 - 1 Full time
Lostwithiel Reserves

Saturday 3 October 2015

Division Five

14:30
Boscastle Reserves
3 - 2 Full time
Lostwithiel Reserves

Division Three

14:30
St Minver Reserves
1 - 3 Full time
Grampound Reserves

Latest news

Duchy Round Up 21st May
General Duchy Round Up 21st May

All this weekends action from the Duchy League

TJ International Reserve Team Cup Final
General TJ International Reserve Team Cup Final

Lostwithiel Reserves 1-1 Foxhole Stars Reserves Lostwithiel win 5-4 on pens

Duchy Round Up 14th May
General Duchy Round Up 14th May

All this weekends Duchy league action

The Duchy League | www.duchyleague.co.uk newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe