Confirm your age. Are you 18 or over?

Saturday 26 September 2015

Division One

14:30
AFC Bodmin
0 - 1 Full time
Callington Town
14:30
Grampound
1 - 1 Full time
Gunnislake
14:30
LC Phoenix
8 - 1 Full time
Altarnun
14:30
Premier Sixes
4 - 0 Full time
Sticker
14:30
St Columb Major
2 - 5 Full time
St Dennis
14:30
St Newlyn East
0 - 6 Full time
Gerrans & St.Mawes United

Division Five

14:30
Boscastle Reserves
1 - 5 Full time
Liskeard Athletic
14:30
Dobwalls
11 - 0 Full time
Wadebridge Town
14:30
Lanreath
9 - 0 Full time
Looe Town Reserves
14:30
Premier Sixes Reserves
P - P
Lostwithiel Reserves
14:30
Week St.Mary
4 - 10 Full time
Foxhole Reserves

Division Two

14:30
Calstock
4 - 1 Full time
Boscastle
14:30
Lifton
0 - 5 Full time
Holywell / Cubert Athletic
14:30
St Breward
1 - 3 Full time
Godolphin Atlantic
14:30
Stoke Climsland
4 - 2 Full time
Queens Rangers
14:30
Tintagel
1 - 1 Full time
North Hill
14:30
Veryan
7 - 0 Full time
St Cleer

Division Three

14:30
Delabole United
4 - 3 Full time
Mevagissey
14:30
High Street
2 - 3 Full time
Grampound Reserves
14:30
North Petherwin Reserves
A - A
Lanivet Inn
14:30
Pelynt Reserves
1 - 6 Full time
Packhorse Athletic
14:30
St Minver Reserves
3 - 1 Full time
Tregony
14:30
Tregrehan Mills
0 - 0 Full time
Gorran

Premier Division

14:30
Edgcumbe
0 - 2 Full time
St Minver
14:30
Foxhole Stars
3 - 3 Full time
Saltash United
14:30
Looe Town
1 - 0 Full time
Biscovey
14:30
Lostwithiel
P - P
St Dominick
14:30
St Mawgan
3 - 5 Full time
Pelynt
14:30
St Stephen
3 - 0 Full time
North Petherwin

Division Four

14:30
Kilkhampton
0 - 3 Full time
Rame Peninsula
14:30
Padstow United
2 - 1 Full time
St Mawgan Reserves
14:30
Pensilva
6 - 0 Full time
St Teath
14:30
Saltash United Reserves
4 - 2 Full time
St Stephen Reserves

Saturday 19 September 2015

Division One

14:30
AFC Bodmin
1 - 0 Full time
LC Phoenix
14:30
Callington Town
15 - 0 Full time
St Newlyn East
14:30
Gunnislake
3 - 1 Full time
St Columb Major
14:30
Premier Sixes
P - P
Gerrans & St.Mawes United
16:00
St Dennis
2 - 2 Full time
Altarnun
14:30
Sticker
6 - 2 Full time
Grampound

Premier Division

14:30
Biscovey
2 - 0 Full time
Saltash United
14:30
Edgcumbe
3 - 3 Full time
Pelynt
14:30
North Petherwin
3 - 3 Full time
Torpoint Athletic
14:30
St Dominick
2 - 6 Full time
Foxhole Stars
14:30
St Mawgan
3 - 2 Full time
Lostwithiel
14:30
St Minver
2 - 1 Full time
St Stephen

Division Two

14:30
Boscastle
8 - 0 Full time
Lifton
14:30
Holywell / Cubert Athletic
3 - 0 Full time
Calstock
14:30
North Hill
4 - 2 Full time
Godolphin Atlantic
14:30
Queens Rangers
5 - 1 Full time
Stoke Climsland
14:30
St Cleer
3 - 2 Full time
Tintagel
14:30
Veryan
4 - 0 Full time
St Breward

Division Five

14:30
Dobwalls
7 - 0 Full time
Boscastle Reserves
14:30
Foxhole Reserves
P - P
Premier Sixes Reserves
14:30
Lanreath
P - P
Wadebridge Town
14:30
Lostwithiel Reserves
0 - 3 Full time
Liskeard Athletic
14:30
St Eval Spitfires
4 - 6 Full time
Week St.Mary

Division Three

14:30
Gorran
1 - 3 Full time
High Street
14:30
Grampound Reserves
P - P
St Minver Reserves
14:30
Packhorse Athletic
4 - 0 Full time
North Petherwin Reserves
14:30
Pelynt Reserves
P - P
Lanivet Inn
14:30
St Merryn
4 - 0 Full time
Tregrehan Mills
14:30
Tregony
1 - 10 Full time
Mevagissey

Division Four

14:30
Kilkhampton
4 - 1 Full time
St Teath
14:30
Pensilva
4 - 3 Full time
Real Saltash
14:30
Saltash United Reserves
1 - 2 Full time
Padstow United
14:30
Southgate Seniors
1 - 2 Full time
Roche
14:00
St Dennis Res
3 - 0 Full time
Rame Peninsula
14:30
St Stephen Reserves
P - P
St Mawgan Reserves

Saturday 12 September 2015

Division One

14:30
Altarnun
2 - 2 Full time
Sticker
14:30
Gerrans & St.Mawes United
4 - 2 Full time
St Columb Major
14:30
Grampound
2 - 5 Full time
Callington Town
14:30
Premier Sixes
3 - 0 Full time
AFC Bodmin
16:00
St Dennis
8 - 1 Full time
Gunnislake

Division Five

14:30
Boscastle Reserves
P - P
Premier Sixes Reserves
14:30
Lanreath
0 - 0 Full time
St Eval Spitfires
14:30
Liskeard Athletic
1 - 6 Full time
Foxhole Reserves
14:30
Looe Town Reserves
2 - 1 Full time
Lostwithiel Reserves
14:30
Wadebridge Town
0 - 3 Full time
Week St.Mary

Division Three

14:30
Delabole United
6 - 2 Full time
Packhorse Athletic
14:30
Gorran
4 - 1 Full time
St Merryn
14:30
High Street
3 - 5 Full time
Lanivet Inn
14:30
North Petherwin Reserves
2 - 2 Full time
Grampound Reserves
14:30
Tregony
2 - 1 Full time
Pelynt Reserves
14:30
Tregrehan Mills
2 - 1 Full time
Mevagissey

Premier Division

14:30
Foxhole Stars
1 - 2 Full time
Edgcumbe
14:30
Lostwithiel
2 - 5 Full time
Torpoint Athletic
14:30
Pelynt
2 - 2 Full time
Looe Town
14:30
Saltash United
0 - 3 Full time
North Petherwin
14:30
St Dominick
2 - 3 Full time
St Mawgan

Division Two

14:30
Godolphin Atlantic
3 - 1 Full time
Boscastle
14:30
Lifton
P - P
North Hill
14:30
St Breward
2 - 2 Full time
Holywell / Cubert Athletic
14:30
Stoke Climsland
2 - 7 Full time
St Cleer
14:30
Tintagel
2 - 0 Full time
Queens Rangers
14:30
Veryan
7 - 0 Full time
Calstock

Division Four

14:30
Rame Peninsula
6 - 3 Full time
St Mawgan Reserves
14:30
Real Saltash
6 - 2 Full time
Kilkhampton
14:30
Southgate Seniors
1 - 1 Full time
Saltash United Reserves
14:00
St Dennis Res
2 - 2 Full time
Padstow United
14:30
St Stephen Reserves
P - P
St Teath

Saturday 5 September 2015

Division One

14:30
Altarnun
16 - 0 Full time
St Newlyn East
14:30
Gerrans & St.Mawes United
2 - 2 Full time
AFC Bodmin
14:30
Gunnislake
2 - 3 Full time
Sticker
14:30
LC Phoenix
2 - 2 Full time
St Dennis
14:30
St Columb Major
0 - 2 Full time
Callington Town

Premier Division

14:30
Biscovey
4 - 1 Full time
St Dominick
14:30
Edgcumbe
2 - 1 Full time
Lostwithiel
14:30
Looe Town
3 - 1 Full time
St Minver
14:30
North Petherwin
3 - 4 Full time
Foxhole Stars
14:30
Saltash United
3 - 1 Full time
St Stephen
14:30
Torpoint Athletic
5 - 0 Full time
St Mawgan

Division Two

14:30
Boscastle
3 - 4 Full time
St Cleer
14:30
Calstock
P - P
Godolphin Atlantic
14:30
Holywell / Cubert Athletic
P - P
Tintagel
14:30
Lifton
2 - 2 Full time
Stoke Climsland
14:30
North Hill
1 - 0 Full time
St Breward

Division Five

14:30
Foxhole Reserves
3 - 2 Full time
Dobwalls
14:30
Lostwithiel Reserves
0 - 6 Full time
St Eval Spitfires
14:30
Premier Sixes Reserves
P - P
Lanreath
14:30
Wadebridge Town
P - P
Liskeard Athletic
14:30
Week St.Mary
7 - 1 Full time
Looe Town Reserves

Division Four

14:30
Kilkhampton
1 - 2 Full time
St Stephen Reserves

Division Three

14:30
Lanivet Inn
1 - 7 Full time
St Merryn
14:30
Packhorse Athletic
0 - 2 Full time
High Street
14:30
Pelynt Reserves
P - P
Delabole United
14:30
St Minver Reserves
1 - 3 Full time
Gorran
14:30
Tregony
2 - 3 Full time
Tregrehan Mills

Thursday 3 September 2015

Division One

18:30
St Columb Major
1 - 3 Full time
Premier Sixes

Wednesday 2 September 2015

Division One

18:30
Altarnun
1 - 1 Full time
AFC Bodmin
18:30
Gunnislake
3 - 6 Full time
Callington Town
18:30
Sticker
3 - 1 Full time
Gerrans & St.Mawes United

Division Three

18:30
Delabole United
2 - 2 Full time
St Merryn

Division Two

18:30
North Hill
3 - 1 Full time
Stoke Climsland
18:30
Queens Rangers
3 - 4 Full time
Holywell / Cubert Athletic

Division Four

18:30
Roche
1 - 2 Full time
Padstow United

Tuesday 1 September 2015

Division Four

18:30
St Dennis Res
7 - 0 Full time
St Mawgan Reserves

Division Five

18:30
Wadebridge Town
3 - 3 Full time
St Eval Spitfires

Latest news

Duchy Round Up 21st May
General Duchy Round Up 21st May

All this weekends action from the Duchy League

TJ International Reserve Team Cup Final
General TJ International Reserve Team Cup Final

Lostwithiel Reserves 1-1 Foxhole Stars Reserves Lostwithiel win 5-4 on pens

Duchy Round Up 14th May
General Duchy Round Up 14th May

All this weekends Duchy league action

The Duchy League | www.duchyleague.co.uk newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe