The Duchy League Fixtures - September

Filter by:
  • Competition
    x
    League Competitions:
  • Team
    x

Tuesday 2nd September 2014

Division Five

Roche vs St.Mawgan Reserves 18:30  

Saturday 6th September 2014

Division Five

Pensilva vs St.Mawgan Reserves 14:30  
Saltash United Reserves vs Padstow United Reserves 14:30  
St.Dennis Res vs Kilkhampton 14:30  
Week St.Mary vs St.Newlyn East Reserves 14:30  

Division Four

Godolphin Atlantic Reserves vs Standard Inn F.C. 14:30  
High Street vs Delabole United 14:30  
Pelynt Reserves vs Southgate Seniors 14:30  
St.Merryn vs St.Minver Reserves 14:30  
Tregrehan Mills vs Mevagissey 14:30  
Wadebridge Town vs Lanreath 14:30  

Division One

Altarnun vs St.Mawgan 14:30  
Godolphin Atlantic vs St.Cleer 14:30  
LC Phoenix vs Biscovey 14:30  
Premier Sixes vs AFC Bodmin 14:30  
St.Minver vs Foxhole Stars 14:30  

Division Three

Boscastle vs Veryan 14:30  
Lanivet Inn vs North Petherwin Reserves 14:30  
St.Breward vs St.Stephen Reserves 14:30  
St.Cleer Reserves vs Queens Rangers 14:30  
Tregony vs Tintagel 14:30  

Division Two

Holywell / Cubert Athletic vs Callington Town 14:30  
Lifton vs Gerrans & St.Mawes United 14:30  
North Hill vs Calstock 14:30  
Packhorse Athletic vs St.Neot 14:30  
Stoke Climsland vs Sticker 14:30  

Premier Division

Lamerton vs Saltash United 14:30  
Looe Town vs St.Dominick 14:30  
Lostwithiel vs St.Newlyn East 14:30  
North Petherwin vs Pelynt 14:30  
Padstow United vs St.Stephen 14:30  
St.Columb Major vs Torpoint Athletic 14:30  

Saturday 13th September 2014

Division Five

Kilkhampton vs St.Newlyn East Reserves 14:30  
Pensilva vs St.Teath 14:30  
Roche vs Boscastle Reserves 14:30  
Week St.Mary vs Real Saltash 14:30  

Division Four

Delabole United vs Standard Inn F.C. 14:30  
Godolphin Atlantic Reserves vs Wadebridge Town 14:30  
High Street vs Lanreath 14:30  
St.Merryn vs Southgate Seniors 14:30  
St.Minver Reserves vs Mevagissey 14:30  
Tregrehan Mills vs Pelynt Reserves 14:30  

Division One

AFC Bodmin vs Godolphin Atlantic 14:30  
Altarnun vs Foxhole Stars 14:30  
Grampound vs Edgcumbe 14:30  
LC Phoenix vs Premier Sixes 14:30  
St.Mawgan vs St.Minver 14:30  

Division Three

Boscastle vs Grampound Reserves 14:30  
Gorran vs North Petherwin Reserves 14:30  
St.Breward vs Tintagel 14:30  
St.Cleer Reserves vs St.Stephen Reserves 14:30  
Tregony vs Lanivet Inn 14:30  
Veryan vs Queens Rangers 14:30  

Division Two

Gerrans & St.Mawes United vs Callington Town 14:30  
Gunnislake vs Holywell / Cubert Athletic 14:30  
Lifton vs St.Neot 14:30  
Packhorse Athletic vs North Hill 14:30  
St.Dennis vs Stoke Climsland 14:30  

Premier Division

North Petherwin vs St.Newlyn East 14:30  
Pelynt vs Looe Town 14:30  
Saltash United vs St.Columb Major 14:30  
St.Dominick vs Lostwithiel 14:30  
St.Stephen vs Lamerton 14:30  
Torpoint Athletic vs Padstow United 14:30  

Saturday 20th September 2014

Division Five

Boscastle Reserves vs St.Mawgan Reserves 14:30  
Roche vs Kilkhampton 14:30  
St.Dennis Res vs St.Teath 14:30  
Real Saltash vs Saltash United Reserves 17:00  

Division Four

Standard Inn F.C. vs Tregrehan Mills 14:00  
Lanreath vs Delabole United 14:30  
Pelynt Reserves vs St.Merryn 14:30  
Southgate Seniors vs High Street 14:30  
St.Minver Reserves vs Godolphin Atlantic Reserves 14:30  

Division One

AFC Bodmin vs Grampound 14:30  
Foxhole Stars vs LC Phoenix 14:30  
Premier Sixes vs Altarnun 14:30  
St.Cleer vs St.Minver 14:30  
St.Mawgan vs Edgcumbe 14:30  

Division Three

Grampound Reserves vs St.Cleer Reserves 14:30  
North Petherwin Reserves vs Tregony 14:30  
Queens Rangers vs Lanivet Inn 14:30  
St.Stephen Reserves vs Boscastle 14:30  
Tintagel vs Gorran 14:30  
Veryan vs St.Breward 14:30  

Division Two

Calstock vs St.Neot 14:30  
Gerrans & St.Mawes United vs Gunnislake 14:30  
Holywell / Cubert Athletic vs Packhorse Athletic 14:30  
Stoke Climsland vs North Hill 14:30  

Premier Division

Lamerton vs North Petherwin 14:30  
Looe Town vs St.Stephen 14:30  
Padstow United vs Lostwithiel 14:30  
St.Columb Major vs St.Dominick 14:30  
Torpoint Athletic vs St.Newlyn East 14:30  

Saturday 27th September 2014

Division Five

Padstow United Reserves vs St.Mawgan Reserves 14:30  

Division Four

Delabole United vs Tregrehan Mills 14:30  
Mevagissey vs Wadebridge Town 14:30  
Pelynt Reserves vs St.Minver Reserves 14:30  

Division One

AFC Bodmin vs St.Cleer 14:30  
Biscovey vs Godolphin Atlantic 14:30  

Division Two

Gunnislake vs St.Dennis 14:30  
Lifton vs Sticker 14:30  

Latest News