The Duchy League Fixtures - October

Filter by:
  • Competition
    x
    League Competitions:
  • Team
    x

Saturday 4th October 2014

Division Five

Boscastle Reserves vs St.Newlyn East Reserves 14:30  
Pensilva vs Kilkhampton 14:30  
Saltash United Reserves vs Roche 14:30  
Week St.Mary vs St.Teath 14:30  

Division Four

Delabole United vs Mevagissey 14:30  
Lanreath vs Godolphin Atlantic Reserves 14:30  
Standard Inn F.C. vs St.Merryn 14:30  
Tregrehan Mills vs Southgate Seniors 14:30  
Wadebridge Town vs Pelynt Reserves 14:30  

Division One

Biscovey vs St.Minver 14:30  
Foxhole Stars vs Edgcumbe 14:30  
Grampound vs Premier Sixes 14:30  
LC Phoenix vs Godolphin Atlantic 14:30  
St.Cleer vs St.Mawgan 14:30  

Division Three

Lanivet Inn vs St.Breward 14:30  
Queens Rangers vs North Petherwin Reserves 14:30  
St.Stephen Reserves vs Gorran 14:30  
Tintagel vs Grampound Reserves 14:30  
Veryan vs St.Cleer Reserves 14:30  

Division Two

Calstock vs Gerrans & St.Mawes United 14:30  
Lifton vs Packhorse Athletic 14:30  
North Hill vs Holywell / Cubert Athletic 14:30  
St.Neot vs Sticker 14:30  
Stoke Climsland vs Gunnislake 14:30  

Premier Division

Lamerton vs Torpoint Athletic 14:30  
Looe Town vs Saltash United 14:30  
Lostwithiel vs St.Columb Major 14:30  
North Petherwin vs St.Stephen 14:30  
St.Dominick vs Padstow United 14:30  
St.Newlyn East vs Pelynt 14:30  

Saturday 11th October 2014

Division Five

Padstow United Reserves vs Boscastle Reserves 14:30  
Saltash United Reserves vs St.Mawgan Reserves 14:30  
St.Newlyn East Reserves vs St.Dennis Res 14:30  

Saturday 18th October 2014

Division Five

Boscastle Reserves P   P St.Teath
Kilkhampton vs Real Saltash 14:30  
Padstow United Reserves vs St.Dennis Res 14:30  
Pensilva vs Roche 14:30  
Saltash United Reserves vs Week St.Mary 14:30  
St.Mawgan Reserves vs St.Newlyn East Reserves 14:30  

Division Four

Delabole United vs St.Minver Reserves 14:30  
Godolphin Atlantic Reserves vs Southgate Seniors 14:30  
High Street vs Pelynt Reserves 14:30  
St.Merryn vs Mevagissey 14:30  
Tregrehan Mills vs Lanreath 14:30  
Wadebridge Town vs Standard Inn F.C. 14:30  

Division One

Edgcumbe vs Altarnun 14:30  
Foxhole Stars vs Biscovey 14:30  
LC Phoenix vs AFC Bodmin 14:30  
Premier Sixes vs St.Mawgan 14:30  
St.Cleer vs Grampound 14:30  
St.Minver vs Godolphin Atlantic 14:30  

Division Three

Gorran vs Tregony 14:30  
Grampound Reserves vs Boscastle 14:30  
Lanivet Inn vs Veryan 14:30  
North Petherwin Reserves vs Tintagel 14:30  
Queens Rangers vs St.Stephen Reserves 14:30  
St.Breward vs St.Cleer Reserves 14:30  

Division Two

Callington Town vs Lifton 14:30  
Gerrans & St.Mawes United vs Holywell / Cubert Athletic 14:30  
North Hill vs Sticker 14:30  
Packhorse Athletic vs Gunnislake 14:30  
St.Dennis vs Calstock 14:30  
St.Neot vs Stoke Climsland 14:30  

Premier Division

Lamerton vs Looe Town 14:30  
Pelynt vs Lostwithiel 14:30  
St.Columb Major vs Padstow United 14:30  
St.Dominick vs North Petherwin 14:30  
St.Newlyn East vs Saltash United 14:30  
St.Stephen vs Torpoint Athletic 14:30  

Saturday 25th October 2014

Division Five

Boscastle Reserves vs St.Teath 14:30  
Kilkhampton vs Padstow United Reserves 14:30  
Real Saltash vs Roche 14:30  
Week St.Mary vs Pensilva 14:30  

Division Four

Lanreath vs St.Minver Reserves 14:30  
Mevagissey vs Standard Inn F.C. 14:30  
Pelynt Reserves vs Godolphin Atlantic Reserves 14:30  
Southgate Seniors vs Delabole United 14:30  
St.Merryn vs Tregrehan Mills 14:30  
Wadebridge Town vs High Street 14:30  

Division One

AFC Bodmin vs Edgcumbe 14:30  
Altarnun vs Grampound 14:30  
Biscovey vs St.Cleer 14:30  
Godolphin Atlantic vs Foxhole Stars 14:30  
St.Mawgan vs LC Phoenix 14:30  
St.Minver vs Premier Sixes 14:30  

Division Three

Grampound Reserves vs North Petherwin Reserves 14:30  
Queens Rangers vs Gorran 14:30  
St.Breward vs Boscastle 14:30  
St.Cleer Reserves vs Lanivet Inn 14:30  
St.Stephen Reserves vs Tregony 14:30  
Tintagel vs Veryan 14:30  

Division Two

Gerrans & St.Mawes United vs St.Dennis 14:30  
Gunnislake vs St.Neot 14:30  
Holywell / Cubert Athletic vs Sticker 14:30  
North Hill vs Lifton 14:30  
Packhorse Athletic vs Callington Town 14:30  
Stoke Climsland vs Calstock 14:30  

Premier Division

Lostwithiel vs St.Stephen 14:30  
North Petherwin vs Torpoint Athletic 14:30  
Padstow United vs Lamerton 14:30  
Saltash United vs St.Dominick 14:30  
St.Columb Major vs Pelynt 14:30  
St.Newlyn East vs Looe Town 14:30  

Latest News